MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI DÜZENLENDİ
 
 
 
Alemlere rahmet Peygamber Efendimizin (s.a.v.) dünyaya teşrif etmeleri vesilesiyle idrak ettiğimiz Mevlid Kandilinde, okul olarak Mevlid-i Nebi programı düzenleyerek Habib-i Zişan Efendimizi andık.
Programa; Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, Belediye Başkan V. Erdoğan Çetindağ, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Bçvş. Cengiz Kef, İlçe Emniyet Amir V. Oktay Karaoğlu, İlçe Müftüsü Bekir Engin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal, ilçemizin diğer değerli daire amirleri, okul idarecileri, imam hatipler, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldılar.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program, Dörtdivan Merkez Camii İmam Hatibi İsmail Tezel'in Kur'an Tilaveti ve Okul Müdürü Tuncay Demirtaş'ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti.
Daha sonra öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Şiir, "İşaret Diliyle 40 Hadis" adlı sinevizyon gösterisi, Veysel Karani'nin hayatını konu alan tiyatro gösterisi, ilahi korosu, Güzel Yazı ve Karikatürler ile hadis sergisi ile zengin bir içerik sunuldu.
Son olarak topluca hatıra fotoğrafı çekildi.