KAYMAKAMIMIZ YAPIMI DEVAM EDEN YENİ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BİNASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU VE SAĞLIK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Kaymakam Sayın Ahmet TOZLU ziyaret ve denetimlere devam ediyor.
Kaymakamımız bu kapsamda Aile Sağlığı Merkezini ve Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret ederek ilçemizdeki sağlık personeli ve hastalarla sohbet etti. 
Yeni yapılmakta olan Toplum Sağlığı Merkezini de İlçe Sağlık Müdürü V. ve İlçe Özel İdare Müdür V. İle birlikte ziyaret eden Kaymakam TOZLU, yapım aşamasındaki zorlukları, yapılması gerekenleri, eksikleri yerinde inceleyerek kesin kabul dönemine kalmadan şimdiden harekete geçilmesi ve inşaat sürecinde aksayan yönlerin düzeltilmesi talimatını verdi. Yeni binanın kullanımı konusunda da bilgiler alan Kaymakam Ahmet TOZLU, sağlığın halkımızın en temel ihtiyaçları arasında olmasından dolayı çok büyük önem arz ettiğini ve vatandaşların kolay ve kaliteli bir biçimde bu hizmetlere ulaşması gerektiğini belirtti. Bu açıdan fiziki olarak hizmet binalarının kalitesi kadar çalışanların motivasyon ve çabalarının da büyük öneme sahip olduğunu ve çalışanların hassasiyetle bu görevlerini yürütmeleri gerektiğini ifade ederek ziyaretini tamamladı.