İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
Sıra No
Adı Soyadı
Başlama Tarihi
Ayrılış Tarihi
30
Yusuf KAPTANOĞLU
25.10.2018
…….
29
Ahmet TOZLU
24.09.2018
25.10.2018
28
Uğur TUTKAN
05.09.2017
21.09.2018
27
Akın KARAGÖZ
08.04.2015
16.12.2016
26
Coşkun ÖZTÜRK
11.04.2011
02.07.2011
25
Mustafa TÜRKCAN
13.09.2010
27.03.2011
24
Burhan TERZİOĞLU
02.11.2007
01.04.2008
23
Şevket CİNBİR
17.10.2007
02.11.2007
22
Ali Edip BUDAN
13.04.2006
17.10.2007
21
Cevat UYANIK
18.11.2005
13.04.2006
20
Mustafa Nazmi SEZGİN
15.11.2005
18.11.2005
19
Mehmet Akif CELEP
03.10.2005
15.11.2005
18
Mustafa Nazmi SEZGİN
20.09.2005
03.10.2005
17
Emre ÇINAR
03.08.2005
20.09.2005
16
Mustafa Nazmi SEZGİN
25.04.2005
03.08.2005
15
Turan YILMAZ
30.11.2004
25.04.2005
14
Mustafa Nazmi SEZGİN
29.09.2004
30.11.2004
13
Mehmet Akif CELEP
08.09.2004
29.09.2004
12
Selda ÇEKİN
19.08.2004
08.09.2004
11
Mustafa Nazmi SEZGİN
26.04.2004
19.08.2004
10
Mustafa Nazmi SEZGİN
07.10.2003
08.12.2003
9
Mustafa DEMİRELLİ
10.11.2002
07.10.2003
8
Fehmi Sinan NİYAZİ
12.04.2002
10.11.2002
7
Ali DURSUN
16.09.2001
12.04.2002
6
Mitat GÖZEN
11.06.2001
16.09.2001
5
Sinan ÖZKAN
28.04.1997
29.11.1999
4
Saim ESKİOĞLU
21.09.1995
28.02.1996
3
Cengiz ATA
30.08.1995
21.09.1995
2
Cengiz ATA
16.10.1993
09.11.1993
1
Ömer Faruk KOÇAK
12.08.1991
16.10.1993