29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
 
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yıldönümü kutlama etkinlikleri, 28.10.2018 Pazar günü saat 13:00’da T.C. Dörtdivan Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.
Törene Kaymakam Yusuf KAPTANOĞLU, Belediye Başkan Vekili Hüseyin BAŞARAN,daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
29 Ekim Pazartesi günü saat 09:30‘da Kaymakam Yusuf KAPTANOĞLU’nun makamında tebrikleri kabul etmesinin ardından törenin gerçekleştirildiği Belediye Meydanına geçildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kaymakam Yusuf KAPTANOĞLU ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin BAŞARAN tören alanında halkı ve öğrencileri selamlayarak bayramlarını kutladılar.
Kaymakam Yusuf KAPTANOĞLU’nun günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmasının ardından tören öğrencilerin okumuş olduğu şiirler ve folklor gösterileri ile devam etti. 
Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kompozisyon, resim, şiir ve diğer etkinliklerde dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından tören geçidi ile son buldu.